Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

KOMPANIJA PETKOVSKI ima potreba od mesar

Shpallja e kompanisë Ofrohet punë nga: kompanija petkovski 08 Mar 18:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Mesarnica KOMPANIJA PETKOVSKI ima potreba od mesar so rabotno iskustvo.....
kompanija petkovski
076 204 124
Leaflet
Në fillim