Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Personal za vo novootvoren noken klub

0 MKD

Shpallja e kompanisë Ofrohet punë nga: ноќен клуб * EVE * 21 Gush 22:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
За непречено функционирање во дејноста,имаме потреба од :
-12 келнери / ранери
-6 бармени/ шанкери
-1 хигиеничарка
-1 магационер
-4 хостеси за прием на гости
-1 пиар девојка за односи со јавност
-1 лице за работа со техничка опрема
(звук и светло)

Сите заинтересирани лица да се јават на 078836912
секој ден од 09:00 ч до 22:00 ч.
огласот трае до 01.09.2017 година
ноќен клуб * EVE *
078836912
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione