Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Nuhouse&friends ima potreba od vraboteni vo Scm

0 MKD

Ofrohet punë nga: Svetle 10 Jan 22:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Poradi zgolemen obem na rabota Nu house&friends ima potreba od vraboteni za spremanje na palacinki vo Skopje City Mall. Rabotno vreme vo 2 smeni od 10h do 16h i od 16h do 22h. Pocetna plata 12 000 denari plus plateni pridonesi za redoven raboten odnos.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione