Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Pekara od Skopje ima potreba od prodavacka

0 MKD

Ofrohet punë nga: Pezogo 11 Qer 19:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Пекара од Скопје има потреба од продавачка со ССС, до 45 години
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione