Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Restoran vo Karpos ima potreba od kelneri/ki

0 MKD

Shpallja e kompanisë Ofrohet punë nga: СТОП ЕНД ГО СТЕЈШН ДООЕЛ 27 Pri 15:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
СТОП ЕНД ГО СТЕЈШН ДООЕЛ
Leaflet
СТОП ЕНД ГО СТЕЈШН Ресторанот во Карпош има потреба од :
- келнери/ки
Ресторанот е во склоп на бензиската пумпа на Макпетрол, веднаш до Поликлиника ,,Букурешт,,.

тел. за контакт: 075 606 071 Ѓорги
СТОП ЕНД ГО СТЕЈШН ДООЕЛ
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione