Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se bara personal za vo fast food Burger club

Ofrohet punë nga: Burger Club 08 Gush 17:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Se bara personal za vo fast food Burger club, za na kasa i za vo kujna. Se naogjame vo Kapistec, kaj Mlecen restoran. Plata solidna. Kontakt 075 317 916
Burger Club
075317916
Leaflet
Në fillim