Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Caffe Pabo ima potreba od kelner ili kelnerka

0 MKD

Ofrohet punë nga: ivana 06 Mar 19:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Caffe Pabo Lepttokarija ima potreba od kelner ili kelnerka so rabotno iskustvo.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione