Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Urban Burger Bar

Ofrohet punë nga: Urban Burger 19 Qer 21:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Imame potreba od seriozni luge za rabota vo nasiot lokal rabota vo kujna spremanje burgeri
I dostavuvaci
Plata hrana i site oatanati uslovi obezbedeni
070803800
Urban Burger
070803800
Leaflet
Në fillim