Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Gostilnica Kaj Chache bara kelner

Shpallja e kompanisë Ofrohet punë nga: ДИ ЛЕ АН 26 04 Shk 12:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Гостилница „Кај Чаче“ во населба Драчево има потреба од келнер.

За повеќе информации јавете се на 070328320.
ДИ ЛЕ АН 26
070328320
Leaflet
Në fillim