Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Rabota vo Mesarnica

0 MKD

Ofrohet punë nga: Месара Пепи 07 Maj 12:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Работник без работно искуство во Месарница!Плата по договор! Информации на моб.077554448!
Месара Пепи
077554448
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione