Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Holiywood caffe nudi rabota

0 MKD

Ofrohet punë nga: kafic 02 Pri 02:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Ofrohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkup
kafic ima potreba od kelnerki sankerki so iskustvo
072-559-900
kafic
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione