Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kiosk Burger bara personal

Shpallja e kompanisë Ofrohet punë nga: Киоск Бургер Бар 01 Pri 22:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Ofrohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkup
Се бара персонал за работа во Киоск Бургер Бар на следните позиции: скара, припрема на сендвичи, шанк и достава со Б категорија.
Се бараат одговорни и сериозни луѓе со желба за работа. Не е потребно предходно искуство. Одлична плата и услови за работа. Сите заинтересирани да се јават на ‭ 075201979
Киоск Бургер Бар
075201979
Leaflet
Në fillim