Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Nu house&friends ima potreba od vraboteni

12 000 MKD

Ofrohet punë nga: Stefan 22 Gush 12:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Ofrohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkup
Nu house&friends ima potreba od vraboteni za spremanje na palacinki vo Skopje City Mall. Rabotno vreme 6h. Se raboti vo dve smeni od 10h do 16h i od 16h do 22h. Eden sloboden den vo nedelata. Pocetna plata 12 000 denari plus plateni pridonesi za redoven raboten odnos.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione