Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Potrebni se prodavaci

Shpallja e kompanisë Ofrohet punë nga: БАФЧА ДООЕЛ 28 Nën 18:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Ofrohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkup
Фирма од Скопје има потреба од продавачи за работа во пиљари.
БАФЧА ДООЕЛ
Leaflet
Në fillim