Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se bara prodavacka za mini market

Ofrohet punë nga: .. 10 Shk 19:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Ofrohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkup
Baram prodavacka za kolonijal od okolina na posledna 45ka-Cento do 40 godisna vozrast
Leaflet
Në fillim