Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se bara rabotnicka vo kafe-slatkarnica "Elida"

Ofrohet punë nga: Slatkarnica "Elida" 10 Maj 07:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Ofrohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkup
Se bara rabotnicka vo kafe-slatkarnica "Elida" vo T.C Mavrovka.
Slatkarnica "Elida"
078282223
Leaflet
Në fillim