Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se bara Prodavacka

0 MKD

Ofrohet punë nga: Jovan Spiroski 01 Pri 14:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Ofrohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkup
Se bara zenko lice za rabota vo smoti bar vo Debar maalo do Hempro. Rabotno vreme 08h-17h ponedelni-petok, sabota 08-15h. Plata 12000 den.
Jovan Spiroski
078601603
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione