Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se baraat prodavaci/ki za vo mlecen restoran

0 MKD

Shpallja e kompanisë Ofrohet punë nga: DEPET DOO - Skopje 09 Maj 19:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Ofrohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkup
DEPET - d.o.o.Skopje ima potreba od prodavaci/ki za rabota vo mlecen restoran.Site zainteresirani mozat da ispratat svoe CV na : [email protected] so naznaka "za prodavaci/ki vo mlecen restoran".
DEPET DOO - Skopje
Leaflet
Në fillim