Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se nudi rabota za dostavuvaci na proizvodi

0 MKD

Shpallja e kompanisë Ofrohet punë nga: DEPET-d.o.o. Skopje 06 Mar 11:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Ofrohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkup
DEPET-d.o.o. Skopje ima potreba od dostavuvaci na proizvodi so motor. Site zainteresirani mozat da pratat svoe CV na : ancestefanovskad5@gmail.com so naznaka " za dostavuvaci ".
DEPET-d.o.o. Skopje
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione