Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Personal za prodazba

Shpallja e kompanisë Kërkohet punë nga: Globay Macedonia 29 Nën 11:46 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Kërkohet punë
Reklamuar nga
Kompani
Sektori
Të tjera
Поради отварање на нов бутик во Стара Турска Чаршија во Скопје, имаме потреба од персонал за продажба (машки/женски), пратете ваше CV со слика на [email protected] за повеќе инфо. 078 258 591
Globay Macedonia
Водечки Турски бренд за машка облека.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Бул. Јане Сандаски бр.71а Tregoje në hartë
078258591
Globay Macedonia
078258591
Në fillim