Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se bara frizer ili frizerka

0 MKD

Kërkohet punë nga: Biljana 30 Korr 10:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Kërkohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Sektori
Të tjera
Frizerski salon vo centarotna Skopje ima potreba od frizer/frizerka so rabotno iskustvo. Plata 18000+prijavuvanje.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione