Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Baram rabota

0 MKD

Kërkohet punë nga: Blagojce 07 Dhj 13:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Kërkohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Sektori
Të tjera
Baram rabota neprijaven kako opst rabotnik ,utovar istovar ili bilo sto opsto ,magacin i sl.
Blagojce
075/456/945
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione