Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Iskopi i vodovod kanalizacija

Kërkohet punë nga: Ferit 19 Qer 18:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Kërkohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Sektori
Të tjera
Rabotime iskopi i vodovod kanalizacija i bekotoni i kanali sa vodovot kopatila ploski i vadene na kopatila rusevena na baraki renuvirame sve sto bi trebat ve oskuvame 076247007
Leaflet
Në fillim