Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

BARAM RABOTA

Kërkohet punë nga: rabota 10 Shk 10:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Kërkohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkup
Sektori
Të tjera
Imam 26 god i baram honorarna,pokraj mojata rabota koja vekje ja imam..
Moze preku nedela so dogovor za rabotnoto vreme,vikend...
Doagja vo predvid ugostitelstvo,griza na stari lica,kako i griza na deca.
Ve molam samo pristojni ponudi !!
Leaflet
Në fillim