Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Baram rabota

0 MKD

Kërkohet punë nga: Ane 21 Gush 13:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Kërkohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkup
Sektori
Të tjera
Baram rabota kako kelnerka, prodavacka, internet kafe, konfekcija, sadoperka, sobarka... samo seriozni
Tel: 070 914 150 Ane
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione