Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Baram biznis partner Ortak

0 MKD

Ofrohet punë nga: Martin 17 Nën 13:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Ofrohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Sektori
Të tjera
Baram biznis partner firma za trgovija proizvodstvo i uslugi baram fizicko lice koe ima potreba od vrabotuvanje ili samo investicija mala so moznost za golem uspeh firmata postoi 1,5 god dogovor na notar za partnerstvo i uslovi pod koi bi sklucile dogovor prifakjam i vasi biznis idei ...Uspeh zagarantiran pol nebiten vozrast obrazovanie...075211559
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione