Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se baraat rabotnici

0 MKD

Ofrohet punë nga: TEHNICKI INSTITUT MAKEDONIJA 10 Maj 15:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Ofrohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Sektori
Të tjera
ТЕХНИЧКИ ИНСТИТУТ МАКЕДОНИЈА вработува регионални менаџери за : За продажба на Услуги и производи.
ИНСПЕКЦИЈА НА :
1. Eлектроенергетски постројки, електрични производи и уреди.
2. Нисконапонски електрични инсталации.
3. Системи на заземјување.
4. Системи за громобранска заштита.
5. Напон на допир и напон на чекор при потенцијална струја на куса врска.
6. Испитување и контрола на готови производи – нисконапонски склопни блокови.
7. Работна средина – микроклиматски услови.
8. Физички штетности, емисија на загадувачки супстанции.
9. Животна средина – физички штетности, квалитет на амбиентен воздух.
10. Емисија на загадувачки супстанции – прашина.
11. Отпадни гасови и пареи од стационарни извори.
12. Контрола на инструменти за мерење на температура.
13. Комплет услуги од законот за БЕЗБЕДНОСТ И ЗДРАВЈЕ ПРИ РАБОТА
14. Севисирање ма противтожарни апарати и системи за гасење ма пожар

ОПИС НА РАБОТАТА :
• Планирање и реализација на продажба на услуги
• Посета и давање на помош на постоечки корисници на услуго
• Развој на пазарот во тој регион

БАРАН ПРОФИЛ :
• Пожелно Вишо или Високо образование
• Залагање за остварување на целите на компанијата
• Креативност и тимска работа

ТЕХНИЧКИ ИНСТИТУТ МАКЕДОНИЈА ВИ ОВОЗМОЖУВА:
• Oбука и едукација за продажба на услугите на компанијата
• Заработка на процент
Сте заинтересирани кандидати па прата CV како апликација на конкурсот на e-mail
[email protected]
TEHNICKI INSTITUT MAKEDONIJA
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione