Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Prodavac vo zelezarija vo Ohrid

Shpallja e kompanisë Ofrohet punë nga: xxx 01 Pri 21:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Ofrohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Ohër
Sektori
Të tjera
Железара од Охрид има потреба од работник со или без работно искуство.
Leaflet
Në fillim