Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Itno baram rabotnicka

0 MKD

Ofrohet punë nga: Dragan 08 Maj 21:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Ofrohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Sektori
Të tjera
itno baram iskusna rabotnicka za prodazba na burek i beli peciva. rabotno vreme od 09:00 do 16:00. nedela i praznik neraboten.
Leaflet
Në fillim