Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se baraat dve devojki za rabota na kasa

Shpallja e kompanisë Ofrohet punë nga: Медисон 18 Pri 07:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Ofrohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Sektori
Të tjera
Потребни се две девојки за работа на каса во магацин Медисон во Бутел 2
Работното време е од 07-15 часот.
Медисон
02/2624661
Leaflet
Në fillim