Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Urgjent Kerkohet puntor

Ofrohet punë nga: b3jto 18 Pri 19:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Ofrohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Sektori
Të tjera
Ali tobako Bit Pazar ka nevoj urgjent per puntor qe ka njohuri per pun ne market ... roga minimale 15000 den nuk dmth qe eshte rrog e kufizuar , gjithcka nvaret nga puntori se sa esht i interesuar per pun

per me shum informata lajmrohuni ne numrin e telefonit : 071474119 ose mund te kaloni te tobako qe gjindet ne Bit Pazar
b3jto
Leaflet
Në fillim