Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

BT Kompani bara instrumen. opticar za na masina

0 MKD

Shpallja e kompanisë Ofrohet punë nga: ВТ Компани 05 Sht 17:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Ofrohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Sektori
Të tjera
ВТ КОМПАНИ има потреба од искусен ИНСТРУМЕНТАЛЕН ОПТИЧАР за работа на машина

Потребни квалификации:

-средно или високо образование
- возраст над 27 години
-искуство во ракување со машина за режење на оптички стакла
-мин.1 година работно искуство во оптика
-познавање на компјутерски вештини( Word,Excel,Power Point,Internet )
-познавање на Англиски јазик

Потребни вештини:

-работа под притисок
-високо одговорна личност
-упорност
-темелност
-стабилност

Предност при изборот ќе имаат кандидатите со завршено соодветно стручно образование.
Заинтересираните кандидати да испратат CV на info@vtcompany.com.mk
ВТ Компани
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione