Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Optika Okulista bara iskusen PRODAVAC VO OPTIKA

0 MKD

Shpallja e kompanisë Ofrohet punë nga: ОПТИКА ОКУЛИСТА Скопје 14 Shk 15:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Leaflet
Lloji i shpalljes
Ofrohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Sektori
Të tjera

Оптика Окулиста бара искусен ПРОДАВАЧ ВО ОПТИКА
Потребни квалификации:
-Завршено високо или средно образование
-возраст : 30-35 години
-минимум 1 годинa работно искуство во оптика
-познавање на компјутерски вештини( Word,Excel,Power Point,Internet )
-познавање на Англиски јазик (пишан и говорен)
Потребни вештини:
- изразена способност во продажба
-упорност
-темелност
-стабилност
-работа под притисок
Заинтересираните кандидати да испратат CV и препораки од претходните работодавачи на [email protected]
ОПТИКА ОКУЛИСТА Скопје
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione