Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se bara magacioner

Shpallja e kompanisë Ofrohet punë nga: Gabi Mitevska Klever 29 Nën 10:14 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Ofrohet punë
Reklamuar nga
Kompani
Sektori
Të tjera
КЛЕВЕР-МК има потреба од вработување на магационери. Потребни квалификации:
- средна стручна спрема
- пожелно е искуство во работа во магацин
Gabi Mitevska Klever
КЛЕВЕР-МК во своето десетгодишно постоење врз база на овие факти ја изгради деловната стратегија-водење максимална грижа за потребите на клиентите од сите аспекти.Компанијата има стабилен и динамичен раст и стана афирмиран бренд на македонскиот простор токму заради следењето на пробирливите барања на пазарот,решавањето на дилемите на клиентите околу соодветен избор на материјали,остварувајќи деловна соработка со реномирани глобални брендови од оваа област со цел во секое време да има најквалитетна понуда на канцелариска опрема на нашиот пазар.Располага и со сопствена производна линија за регистратори и папки како стандардна продукција и производство пп специјална нарачка и дадени спецификации.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Dime Anicin 10 Tregoje në hartë
3298699
https://www.klever.com.mk.
Gabi Mitevska Klever
3298699
Leaflet
Në fillim