Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SLUZBENIK VO KANCELARIJA za PRIEM NA PORACKI

Shpallja e kompanisë Ofrohet punë nga: ВТ Компани Скопје 18 Pri 09:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Leaflet
Lloji i shpalljes
Ofrohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Sektori
Të tjera
ВТ КОМПАНИ –веледрогерија за продажба на медицински помагала бара СЛУЖБЕНИК ВО КАНЦЕЛАРИЈА за ПРИЕМ НА ПОРАЧКИ по телефон

Потребни квалификации:

- Средна стручна подготовка или Висока стручна подготовка
-предност ќе имаат техничките или математичките струки
-возраст над 30 до 40 години
-смисол за комуникација со купувачите по телефон
-работа под висок притисок
-многу одговорна личност
-одлично познавање на компјутерски вештини Microsoft Word,Microsoft Excel, PowerPoint
-одлично познавање на Англиски јазик (пишан и говорен)


Потребни вештини:

-работа под притисок
-јасно изразени комуникациски способности
-високо одговорна личност
-упорност
-темелност
-стабилност

Заинтересираните кандидати да испратат CV на [email protected] ,
и да назначат за кое место конкурираат. Доколку сметате дека не ги владеете солидно комјутерските вештини и англискиот јазик, Ве молиме да не го праќате Вашето CV.
ВТ Компани Скопје
Leaflet
Në fillim