Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Baram rabotnici i rabotnicki za vo pekara

0 MKD

Ofrohet punë nga: Марјан 02 Sht 13:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Ofrohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Sektori
Të tjera
Барам работници и рабонички за во пекара и продавачка за во пекара Бисер
Марјан
078 243212
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione