Sted Komerc Skopje bara rabotnici

Shpallja e kompanisë. Ofrohet punë nga: STED KOMERC SKOPJE 28 Jan 12:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gazi Babë, Shkup
Sektori : Të tjera
Претпријатие за одржување хигиена Стед Комерц има потреба од :

10 машки општи работници ( хигиеничари ) за работа во елитен објект.
-со и без работно искуство до 40 годишна возраст.
-способност за работa на висина( скали,скелиња,корпа од возило)
-возачка дозвола Б категорија и искуство за возење.
-добра плата ( не минимална )
-познавање на јазик


10 женски хигиеничарки
-за работа како хигиеничарки на елитни објекти во Скопје
-со и без работно искуство до 40 годишна возраст
-брзи,вредни и ефективни за работа
-добра плата (не минимална)
-познавање на јазик
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim