Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Baram devojce so poznavanje na angliski jazik

Ofrohet punë nga: Maja 09 Gush 12:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Ofrohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Sektori
Të tjera
Барам девојче со солидно познавање на англиски јазик кое ќе може да го пренесе на 7 годишно девојче. Имам потреба секој ден од понеделник-петок од 15-17 часот. Идејата е да го земе од школо и еден час да го учи англиски јазик. Школото се наоѓа во близина на Веро Тафталиџе.
Цена по договор
Контакт 076 448344
Leaflet
Në fillim