Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Igroteka nudi vrabotuvanje

0 MKD

Ofrohet punë nga: Igroteka kolores 20 Maj 08:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Ofrohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Sektori
Të tjera
Игротека КОЛОРЕС Карпош има потреба од:
- Шеф одговорно лице со искуство
- конобар
- шанкер
- девојче за анимација

https://www.facebook.com/Igroteka-Kolores-Karpos-2084551301790746/
Igroteka kolores
070205035
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione