Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se bara personal za fast food

Ofrohet punë nga: Burger club 10 Gush 17:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Ofrohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Sektori
Të tjera
Se bara personal za vo fast food Burger club so ili bez rabotno iskustvo. Devojki za na kasa, mazi ili zeni za vo kujna. Se naogame kaj Mlecen restoran vo Kapistec. Platata e solidna. Kontakt: 075317916
Burger club
075317916
Leaflet
Në fillim