Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se bara Prodavac/ka za vo Mesara Andrea

0 MKD

Shpallja e kompanisë Ofrohet punë nga: Mesara Andrea 02 Tet 11:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Ofrohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Sektori
Të tjera
Barame prodavac-ka za vo Mesara Andrea vo naselba Taftalidje.Iskustvo ne e potrebno.
Plata odlicna!
Prijaven i Osiguran za redoven raboten odnos
Mesara Andrea
078310479
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione