Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Iskop vodovod i kanalizacii

Ofrohet punë nga: Ferit 17 Pri 20:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Ofrohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Sektori
Të tjera
Rabotime so iskopi i vodovot i bekatoni selosna istlasija sa voda nadvor i vnatre i islasija nadvor i vnatre gi vrsime site raboti vo sekoje vreme cistime podromi i sgradi u natre pravene parkovi okolu kuci nadvoresno ve sekoje vrem moset da da ne pobarate broi sa kontak 076247007
Leaflet
Në fillim