Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Konobari i Sankeri

0 MKD

Ofrohet punë nga: Sanja 01 Tet 22:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Ofrohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Sektori
Të tjera
Broz Kafe ima potreba od konobari i sankeri
So iskustvo-076-496-196 Sanja
Leaflet
Në fillim