Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se baraat elektroinstalateri i elektro tehnicari

0 MKD

Ofrohet punë nga: Vasil 05 Sht 13:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Ofrohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Sektori
Të tjera
Se baraat elektroinstalateri i elektro tehnicari so i bez rabotno iskustvo, (iskustvoto i vozacka dozvola se zemaat za prednost). Lica za kontakt , Vasil - 075 386 719, Ivan - 075 386 720
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione