Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se baraat lica za rabota vo dukan za milenici

0 MKD

Ofrohet punë nga: Sandra 24 Dhj 11:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Ofrohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Sektori
Të tjera
Дуќан за домашни миленици има потреба од сериозна личност за работа.
Почетна плата 11,000 со целосно пријавување и можност за бонуси по заслуга. Работното време е од понеделник до петок од 10:00 до 18:00 и сабота од 10:00 до 17:00. Недела и државни празници неработни.

Квалификации:
-Работно искуство во дуќан за домашни миленици
-Познавање на англиски јазик
-Познавање од компјутери и фискална наплата
-Комуникативна личност, посветена на работата
-Познавање од домашни миленици

Вашите апликации поднесете ги на e-mail: sandra@animals.com.mk . Не е потребно CV, доволно е и кратко мотивационо писмо каде наведувате кои од потребните квалификации ги поседувате и телефон за контакт. Кандидатите кои одговараат на побараното ќе бидат викнати на интервју.

Sandra
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione