Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Otvoreni rabotni pozicii

Shpallja e kompanisë Ofrohet punë nga: АМТ Системи 05 Gush 10:32 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Ofrohet punë
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Shkup
Sektori
Të tjera
Фирмата АМТ има отворено работни позици за следниве профили :
- Помошник мајстор за Ел.Инсталаци
- PVC Мајстор за изработка и монтажа на PVC столарија.
Сите заинтересирани кандидати ги очекува да испратат CV со кратка биографија
АМТ Системи
АМТ Компјутери, компанија која се грижи за вашата безбедност. АМТ ви нуди безбедносни системи за вашиот приватен или деловен простор, заштитете се со FUHO систем за видео надзор или Paradox жични или бежични алармни уреди. SOYAL читачи за контрола и пристап на работно време. Commax домофони и видеофони за вашиот дом. Професионална изработка на web страни со можност за одржување на истите или едитирање на постоечката. Изработка на банери и логоа, одржување на компјутерски мрежи и уште многу други поволности сето ова само на едно место. Изберете го најдоброто, a најдоброто се вика АМТ Компјутери.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ул.Страшо Пинџур бр.11- до М.за социјални грижи Tregoje në hartë
070965396
http://www.amt.com.mk/
АМТ Системи
070965396
Leaflet
Në fillim