Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Higenicarka

0 MKD

Shpallja e kompanisë Ofrohet punë nga: Villa Vodno 06 Mar 10:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Ofrohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkup
Sektori
Të tjera
Se bara zenska osoba za rabota kako higenicarka do 40 godini vo Hotel Villa Vodno
Villa Vodno
02/317 77 11
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione