Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Wenice bara prodavacka

Shpallja e kompanisë Ofrohet punë nga: Wenice 21 Nën 14:50 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Ofrohet punë
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Shkup
Sektori
Të tjera
Wenice, реномирана фирма која се занимава со продажба на облека и опрема за новороденчиња и деца, бара продавачка. Сите заинтересирани кандидатки може да испратат свое CV на [email protected] или да се јават на тел.076/444-975 за да го закажат своето интервју.
Leaflet
Në fillim