Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

MAGACINSKI RABOTNIK ZA SPREMANJE ROBA PO PORACKI

0 MKD

Kërkohet punë nga: lazar Dje 17:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Kompanija ima potreba od sledniov kadar :

-magacinski rabotnik za spremanje roba po poracki , pakuvanje i lepenje deklaracii.

Za prednost ke se smetaat kandidatite koi imaat iskustvo i vozacka B kategorija .
Site zaenteresirani moze da pratat CV na email :
[email protected]
lazar
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione