Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

BARAM RABOTA SO C KATEGORIJA

0 MKD

Kërkohet punë nga: zlatko 20 Maj 23:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Baram rabota..poseduvam c kategorija ,,iskustvo so vozenje niz mk imam 15 godini..moze i neprijaven na turi.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione